Kontakt

PROKOM R&S s.r.o.
Pekařská 1641/79b
747 05 Opava-Kateřinky
Česká republika

Rostislav Říčný
Tel.: +420 721 243 341
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Společnost PROKOM R&S s.r.o. (IČ: 64087093) je zapsána v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Ostravě (oddíl C., vložka 13688).

Vážení zákazníci,
v současné nelehké situaci spojené s šířením nebezpečného koronaviru usilujeme na prvním místě o ochranu zdraví našich zaměstnanců a Vás, našich zákazníků.
Z tohoto důvodu do odvolání uzavíráme prodejnu a vzorkovnu v sídle společnosti.
Naši obchodníci jsou plně k dispozici na mobilních telefonech a uvedených mailech.
Zásobování bude probíhat i nadále, pouze v tuto chvíli vzhledem k situaci mírně posunujeme dodávky ke koncovým spotřebitelům a budeme preferovat dodávky do provozoven objednatele, kde lze lépe vyřešit bezkontaktní předávku zboží za pomocí mechanizace. Dodávky ke koncovým spotřebitelům budeme řešit individuálně po dohodě s konkrétním zákazníkem.
Z výše uvedených důvodu upravujeme i běžnou dodací lhůtu (nyní od 3 do 10 pracovních dní) na dodací lhůtu od 3 do 28 pracovních dnů, s ohledem na velikost zakázky a okolnosti dodání.
Možnost vyzvednutí zboží v sídle společnosti bude fungovat standardně, nicméně se budeme snažit zboží vydávat bezkontaktně nebo nanejvýš s minimálním kontaktem v průběhu expedice.
V případě, že potřebujete vyzvednout zboží v sídle naší společnosti, volejte prosím na zřízené telefonní číslo +420 725 888 898, kde s Vámi sepíšeme objednávku a dohodneme bezpečný způsob předání zboží dle charakteru objednaného zboží a způsobu platby.

Děkujeme za pochopení.
Za PROKOM R&S s.r.o. – Římský L. - CEO

Napište nám

Neplatný vstup
Musíte vyplnit váš e-mail!
Musíte vyplnit vaše příjmení!
Neplatný vstup
Neplatný vstup

Neplatný vstup

O nás

Strategie naší společnosti je založena na prodeji kvalitních produktů za velice příznivé ceny, ke kterým nabízíme kompletní a bezplatný servis. Během dlouhých let své působnosti na českém trhu si společnost vydobyla pevné a stabilní místo.

Informace o prodejně

PROKOM R&S s.r.o.

Pekařská 1641/79b

747 05 Opava-Kateřinky

Tel.: +420 721 243 341

E-mail: drevo@prokom.cz